Na úvodní stránku

Nový BaletBus se poprvé vydal na cestu

TAMeK

2013-11-01

Kultura

Přečteno: 4358

Komentářů: 0


Balet Národního divadla realizuje unikátní projekt – BaletBus aneb Jedeme na balet!, který mimopražské diváky zaveze do světa baletu a Národního divadla.


Poprvé se BaletBus vydal na cestu 19. října a zaplnili jej učitelé, žáci a přátelé Základní umělecké školy z brněnských Židlochovic. V Praze je po přivítání čekal oběd v Divadelní restauraci kavárny Slávie, následovala prohlídka historické budovy Národního divadla a večer výtečné baletní představení Čarodějův učeň. Po jeho skončení je BaletBus bezpečně odvezl domů.

BaletBus navazuje na historickou tradici svozů mimopražských diváků do Národního divadla, organizovaných již v roce 1892! BaletBus je zároveň vítaným dárkem, který Balet Národního divadla připravil pro své příznivce z celé republiky v rámci oslav letošních 130. narozenin Národní divadla.

Školy a další skupiny zájemců si mohou BaletBus předem objednat – více informací na webových stránkách Baletu ND na www.narodni-divadlo.cz nebo u Kateřiny Hanáčkové z PR Baletu ND: k.hanackova@narodni-divadlo.cz, tel. č.: 224 902 527.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2023
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
20.07.2024