Na úvodní stránku

Ben & Mateo: Milionoví kluci mají konečně desku!

TAMeK

2021-04-20

Kultura

Přečteno: 3292

Komentářů: 0


A je to tady! Chvíle, na kterou mladá česká generace čeká už měsíce, konečně nastala. Oblíbená dvojice českých teenagerů Ben & Mateo právě přináší dvanáct songů, které prozáří českou hudební scénu. Je tady deska Až ke hvězdám!


Oblíbenci puberťaček po celém Česku sice několik měsíců nechodili do školy, rozhodně ale nemohli říct, že by se v pauzách mezi distančním vzděláváním nudili. Pořádně totiž makali na jejich debutové desce, ze které přímo stříká dobrá nálada a energie. Od loňského léta, kdy se dali kluci dohromady, už je venku pět jejich klipů a na kanálu Youtube.com se zařadily mezi nejpopulárnější videa. Vždyť celkem už mají na    1 600 000 zhlédnutí a každý den přibývají další a další.
Není divu, že je album Až ke hvězdám doslova natřískané hity. Podíleli se na něm totiž profíci ve svém oboru. Kluci si ke spolupráci vybrali tým s bohatými zkušenostmi. Produkce ústřední písničky Až ke hvězdám se zhostil Filip Lépeš, který produkoval klipy ikonám jako je třeba Rytmus, Tereza Kerndlová, David Koller, Majk Spirit, nebo Marek Ztracený, hudbu k němu složili Jary Tauber a Ondřej Žatkuliak, který zase spolupracuje s kapelami Kryštof, Mirai či zpěvačkou Olgou Lounovou a spolu s dalšími songy ho otextoval Jakub Abdeslam. Poslední singl Swipe up měl po hudební stránce v režii vnuk kultovního frontmana kapely Olympic Petr Janda nejmladší, jejím duchovním otcem je Pjay, jeden z top influencerů u nás!
Kluci jsou z alba opravdu nadšení, ale rozhodně nepolevují a stále pilně trénují na vysněné koncertní turné, na které už si sice fanoušci kupují vstupenky, zatím však vzhledem k vládním opatřením kvůli šířícímu se koronaviru není jasné přesné datum koncertů. Jedno je však jisté už teď. Bude to pořádná jízda, na kterou v sedmi velkých českých a moravských městech - Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci a Pardubicích určitě jen tak nezapomenou!
A i když mají desku na světě, pracují kluci i dál na nových písničkách. Dvě v současnosti připravují v produkci Tomiho Popoviče, bývalého spolupracovníka Backstreet Boys nebo Dary Rolins.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2023
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
20.07.2024