Na úvodní stránku

To nejlepší z českých filmových pohádek! Úspěšná výstava Jak se oblékají pohádky má jubileum

Výstava nazvaná Jak se oblékají pohádky se konala déle, než bylo původně plánováno, zájem o ni měli pořadatelé i v jiných městech a dokonce i na filmových festivalech. Cestovní plán se plnil a stále plní dalšími daty a adresami a proto si budou mít zájemci možnost i tento rok prohlédnout výběr toho nejlepšího z českých filmových pohádek.

 

Co by to bylo za lidi kolem pohádek, kdyby sami neznali nějaké kouzlo. A tak čáry, máry, fuk – a můžeme se těšit z nové výstavy pohádkových kostýmů! Opět v prostorách Strahovského kláštera si budeme moci od 21. listopadu do 31. prosince 2014 prohlédnout originály kostýmů našich českých filmových pohádek. Výstava vzniká ve spolupráci se Strahovským klášterem.

 

Součástí doprovodného programu výstavy Jak se oblékají pohádky budou

projekce, atraktivní stylové kulisy ve kterých se děti na chvíli mohou proměnit ve sličného prince či líbeznou princeznu. Opět můžeme prozradit, že to budou nádherné kostýmy a róby – prostě pohádka! Na děti zde navíc čeká sladká vánoční odměna.

 

Otevírací doba

 

denně  10 - 11.30 a 12.00 - 17.00 hodin

24.12.     zavřeno

25.12.     zavřeno

26.12. 10 - 11.30 a 12.00 – 17.00 hodinPřidání komentáře k článku To nejlepší z českých filmových pohádek! Úspěšná výstava Jak se oblékají pohádky má jubileumNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2023
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
29.11.2023